top of page
Logo2.png

Компанія Альянс-Капітал виконує реновацію зони Басівкутського озера. Тут з'явиться новий житловий район, який логічно впишеться в краєвид та прикрасить вигляд існуючих будівель сучасними новими . Проект передбачає 3 будинки з різною поверховістю - 11, 11 та 7 поверхів та оновлений парк відпочинку для мешканців комплексу та жителів міста.

Тут буде приємно відпочивати, зустрічатись з друзями, займатись спортом, засмагати на пляжі. Ми забезпечимо найкращі умови для дозвілля з дітьми та заняття спортом. Це буде район в якому поєднаються високий рівень естетики, функціональності , ергономіки та екологічності.

13.1.jpg

Простори для життя

Пішохідний бульвар та парк - бульвар та парк вздовж узбережжя озера, після реновації простору, буде найулюбленішим місцем для фотосесій та прогулянок для жителів LAKETOWN та мешканців міста. Пішохідні та велосипедні доріжки, зручні скамейки, дитячій та спортивний майданчики. Вздовж бульвару не проходить автомобільна дорога, тому тут буде безпечно та затишно. Кожен тут знайде для себе комфортне місце. На газонах, в тіні дерев ми поставимо лежаки, підготуємо зони для відпочинку як малечі так і дорослим. На вихідних тут буде зручно робити пікніки.

12.1.jpg

В LAKETOWN внутрішні двори між будинками відмежовані від вулиці, тому простір всередині кварталу буде тихим і затишним. Доступ до подвір’я матимуть тільки мешканці містечка. Зручні лавки, зелені насадження, — ми подбаємо про те, щоб на внутрішньому подвір’ї було все гарно та охайно для відпочинку та дозвілля.

12.1.jpg
bottom of page